Aktywność poleconych w NeoBux

Ten wpis jest 7 z 22 serii Poradnik o NeoBux

Wypożyczając 12 października poleconych w NeoBux postanowiłem szczegółowo przyjrzeć się ich aktywności. Wielu czytelników wchodzących na mój blog zadaję pytania typu „Czy wypożyczani poleceni w NeoBux są aktywni?”, „Czy opłaca się ich wypożyczać?” itp. W tym artykule będziesz mógł zobaczyć jak sprawdziła się paczka 30 wypożyczonych poleconych w NeoBux.

Pierwszą rzecz, na którą musisz zwrócić uwagę to fakt, że zakupiłem 30 poleconych posiadając konto GOLDEN, czyli za poleconych otrzymuję 100%, a nie tak jak w przypadku konta standard 50%. Ilość klików wypożyczonych poleconych, którzy bez wątpienia są botami, mogą znacznie różnić się pomiędzy typami członkostwa, choć niekoniecznie. Przez okres 30 dni w mojej paczce poleconych zostało bezpłatnie wymienionych 5 nieaktywnych poleconych, co widać poniżej na screenie (pierwszych pięciu, patrz na kolumnę „Referral since”). Przyjmijmy, że zanim zostali wymienieni mieli w sumie na koncie wyklikanych 10 reklam. Do końca pełnych 30 dni na screenie został lekko ponad jeden dzień, więc załóżmy, że w ostatni dzień zostało wyklikanych 15 reklam przez poleconych.

[TABLE=18][TABLE=19]

Z powyższych obliczeń wysuwa się wyraźny wniosek, że przy takiej aktywności poleconych jak na koncie Golden, na koncie standard daleko jest, aby wyjść na plus.

Tabela została stworzona na bazie informacji z dni 12 październia do 12 listopada 2009 roku.  Wszelkie dane zostały w niej zamieszczone dla celów informacyjnych.

Series Navigation<< NeoBux wypłaca już na Neteller, jakie korzyści?
//baner//

Komentarze

22 komentarze w “Aktywność poleconych w NeoBux”
 1. Cezar pisze:

  Nie wiem czy ten NeoBux jest taki dobry… Miałem 3 wypożyczonych poleconych i klikali 7 reklam dziennie. Teraz mam 6 i klikają… 7! Tylko straciłem 0.75$!

 2. jokero pisze:

  jesli 3 botow kliknie 6 linkow to dziennie bedziesz mial 0,03$ a za 30 dni dostaniesz 0,9$ wiec o 0,15$ wiecej niz zainwestowales 😛

  jesli sie myle to mnie poprawcie 😛

 3. Cezar pisze:

  Sorry za pomyłkę. Przez pierwsze 2 dni nie klikali teraz klikają średnio 12. Mam konto standard.

  • Kamil pisze:

   zakładając, że masz 6 poleconych to daje nam AVG 2.00, przy koncie standard wyjdzie $1.8, a zapłaciłeś za nich o ile się nie mylę 1,68$. Wniosek: przy koncie standard wypożyczeni poleceni mają ponad 2 razy większe AVG niż przy koncie GOLDEN

 4. Przemek pisze:

  A popatrzcie na staty mojego jednego wypożyczonego poleconego :

  http://img36.imageshack.us/img36/768/neobuxik.jpg

  😛

  Na początku kupiłem go na 30 dni, potem przedłużyłem na 60 i 12 zostało do końca 😛

  Jakby każdy tak klikał… może i bym coś zarobił 🙂

 5. Przemek pisze:

  Noo ale takich to jeden na milion:P

 6. Vader pisze:

  Neobux właśnie mnie wkó..ł.
  Założyłem konto zacząłem klikać, spodobało się.
  Zagadałem do kolegi czy by też nie chciał, założyłem mu konto z MOJEGO KOMPA i wyjaśniłem co i jak klikać bo angielskiego nie kuma.
  Teraz neoburżuazja zawiesiła konto i jemu i mi twierdząc że mam dwa konta.
  Ma ktoś pomysł jak to im sprostować, skoro nie mam dostępu do supportu ani do forum?

  • Kamil pisze:

   powiem Ci tak, że sprawa i jej intencje bardzo ciężkie do udowodnienia dla supportu 😐 jedyne wyjście to zmiana IP, wyczyszczenie ciasteczek w przeglądarce(a najlepiej format komputera) i zmiana karty sieciowej(chodzi tu o adres MAC, który zapewne NeoBux pobiera). Wtedy na 99% będziesz mógł zarabiać.

   ps i bym zapomniał, oczywiście zmiana adresów e-mail 🙂

 7. Marol92 pisze:

  Dla standard nie opłaca się wynajmować na żadnej stronie. Trzeba miec kupe szczescia zeby sie kasa zwrocila nie mowiac juz o zarobku ..
  wlasnie na neobux wynajalem 3 reffow, i pozniej jednego zamienilem bo nie klikal wiec zaplacilem lacznie 0.82$, a zwrocilo mi się 0.47$. Prawidziwy biznes co nie

 8. Gośka pisze:

  Też jestem w neobuxie i mam konto standart wynajęłam 3 poleconych i jak narazie wszyscy 3 klikają.A narazie mnie nie stać żeby kupić więcej poleconych.Zobaczę jak na tym wyjdę

  • Kamil pisze:

   ja ostatnio dla próby również trzech wynająłem. średnio miałem 25klików/poleconego. Niestety kiedyś sprawdzałem ich aktywność przy liczbie 400-500 i niestety pod koniec inwestycji nie wychodziłem na plus nawet mając konto Golden

 9. Lamed pisze:

  Ja mam tak: przedłużyłem ostatnio pięciu poleconych na miesiąc, bo klikali regularnie, a teraz prawie nikt nie klika

 10. Zakładając, że ktoś traktuje buxy jako metoda na zarobek, ciężko mi było więc uwierzyć gdy zobaczyłem aktywność moich wypożyczonych poleconych.

  Systematycznie wynajmowałem 3 poleconych co tydzień (po wynajęciu poleconych nie można wynająć kolejnych przez ten okres) i ich aktywność była bardzo zbliżona do siebie nawzajem.
  Metodą ‚kartki i papieru’ wyszło mi, że poleceni przynieśli mi mniej-więcej 10% straty, łącznie wynająłem 12 poleconych taką metodą (4 paczki po 3 poleconych) i wyliczyłem dla każdej trójeczki oddzielnie moje ‚zyski’…a raczej ich brak.

  Na neobux można zarobić – to jest niezaprzeczalne, jednak każdy bux ma chyba to do siebie, że wynajęci referrale jakoś ‚niechętnie’ podchodzą do zarabiania przy pomocy przeglądania reklam.

  Pozdrawiam autora tematu i życzę sukcesów

 11. Buxomaniak pisze:

  Ja dzisiaj wypożyczyłem 3 na próbe zobacze jak się spiszą.

 12. Buxomaniak pisze:

  No i po 10 dniach (konto standard) 2 zmieniałem po raz czyli -0.012$ słabo klikają no ale jakość idzie, zarobiłem po 10 dniach (wraz z moimi klikami) już 0.61$ no to całkiem nie źle jeszcze 20 dni. Dajmy na to klikają po tyle samo czyli zysk wychodzi ok 1.8$ – 0.66$ za wynajem = 1.24$ chyba mam farta 🙂

Zostaw Komentarz Poniżej

Napisz nam co myślisz lub zadaj pytanie...
jeżeli chcesz, aby było widoczne Twoje zdjęcie wraz z komentarzem, dodaj je na gravatar!