Dodaj Bux


Na stronie Ranking Bux możesz dodać opis bux’a wraz z umieszczeniem linka referencyjnego. Każda osoba, którą zainteresuje Twój wpis będzie mogła zapisać się do prezentowanego programu bux i tym samym zostać Twoim poleconym, zwiększając tym samym Twoje zarobki. Sprawdź statystyki odwiedzin bloga i upewnij się, że warto dodać opis bux’a.

Kategorie wpisów (bux’ów)

 • NOWE: bux, który został dodany, nie załączono dowodu wypłaty.
 • WYPŁACAJĄ: bux, z załączonym aktualnym dowodem wypłaty (nie starszym niż miesiąc), pozostawanie w tej kategorii oznacza, że bux wypłaca zarobione pieniądze.
 • SCAM: bux, który nie wypłaca zarobionych pieniędzy (brak dowodów wypłat przez 1-2 miesiące od dodania lub pojawiły się sygnały od naszych czytelników, że wypłaty nie są realizowane zgodnie z warunkami programu)
 • POLECANE: bux, który jest rekomendowany do zarabiania.

Każdy bux może znajdować się tylko w jednej z trzech kategorii: NOWE, WYPŁACAJĄ lub SCAM. Dodatkowo może zostać dodany do kategorii POLECANE.

Przykłady:

 1. Znasz bux, który już wypłacił Ci pieniądze, masz dowód wypłaty i chcesz go zaprezentować na naszym blogu – możesz go dodać do kategorii WYPŁACAJĄ (opcja standard)
 2. Znalazłeś bux, który dopiero powstał, uważasz, że zrobi on „karierę” w świecie bux’ów i będzie wypłacał. W związku z tym chciałbyś zwrócić na niego szczególną uwagę naszych czytelników – możesz go dodać do kategorii POLECANE i NOWE (opcja premium)
 3. Trafiłeś na zupełnie nowy bux, chcesz szybko go zaprezentować czytelnikom, aby skorzystać z tego, że jeszcze go nikt nie zna – możesz go dodać do kategorii NOWE (opcja standard)
 4. Ten bux to totalna rewelacja, dostałeś już wypłatę i chcesz w szczególny sposób zwrócić na niego uwagę czytelników – możesz dodać go do kategorii POLECANE i WYPŁACAJĄ (opcja premium)

Dodanie bux’a

Dodanie programu bux na nasz blog to 3 proste kroki:

 1. Rejestracja na blogu
 2. Uiszczenie opłaty za wybraną opcję dodania bux’a (standard lub premium)
 3. Napisanie artykułu o wybranym programie bux

[tip]Bux może być dodany tylko jeden raz. W związku z tym przed dodaniem opisu bux’a sprawdź czy jego opis już przypadkiem nie został dodany wcześniej. Skorzystaj z wyszukiwarki na górnej belce menu lub z linka „Przegląd„.[/tip]

Krok 1

Zarejestruj się na blogu, otrzymasz automatycznie status autora oraz tzw rangę Amator Klikacz. Link do rejestracji znajdziesz w prawym górnym rogu strony, tuż nad banerem reklamowym. Obok znajduje się także link logowania do panelu administrowania Twoimi wpisami.

Krok 2 – uzbieraj PRB

PRB to jednostka, za pomocą której określana jest aktywność na naszym blogu. Aktualnie PRB możesz zbierać na różne sposoby:

 • dodanie komentarza pod artykułem – 1 PRB
 • dodanie dowodu wypłaty z bux’a – 3 PRB
 • codzienne logowanie na blogu – 1 PRB/24h
 • napisanie artykułu tzw news’a do kategorii INFORMACJE zawierającego minimum 100 wyrazów i 1 obrazek – 35 PRB

Krok 3

Wybierz opcję dodania wpisu i dokonaj stosownej wpłaty PRB. Kliknij w link wyróżniony na czerwono, aby przejść do naszego sklepu.

[important]

Artykuł na Ranking Bux
Opcja Standard | Demo
wpis do kategorii: NOWE lub WYPŁACAJĄ
[/important]
[important]

Artykuł w kategorii POLECANE
Opcja Premium | Demo
wpis do kategorii: NOWE lub WYPŁACAJĄ
oraz dodatkowo do POLECANE
[/important]

Krok 4

Zaloguj się używając swoich danych podanych przy rejestracji, znajdziesz się w panelu Administracja Stroną. Dodanie opisu programu bux jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić przygotowany szablon „Dodaj Bux”.

 1. Przygotuj obrazki, które użyjesz w poście (dozwolone formaty gif, jpg, png). Wykorzystanie obrazków w opisie bux’a wpływa pozytywnie na atrakcyjność i użyteczność wpisu, tym samym zwieksza ilość potencjalnych osób, które zapiszą się z Twojego polecenia.
 2. Utwórz dwie galerie dla Twoich obrazków:
  • nazwabuxa
  • nazwabuxa-wyplaty

  Dodaj swoje obrazki do pierwszej galerii oznaczonej nazwą bux’a. Druga galeria służy do dodawania dowodów wypłat (jeśli masz takowe możesz je dodać już teraz, jeśli dostaniesz wypłatę w przyszłości – dodaj niezwłocznie dowód wypłaty, pozwoli to aby wpis został umieszczony w kategorii WYPŁACAJĄ, a to z kolei znów podniesie atrakcyjność tego bux’a dla czytelników).

 3. Utwórz nowy wpis, korzystając z szablonu „Dodaj Bux”. Nazwa wpisu powinna być ciekawa i niezbyt długa. W szablonie wypełnij wszystkie fragmenty oznaczone czerwoną czcionką (zastąp czerwony tekst swoim tekstem). Wstaw także przygotowane wcześniej obrazki.
 4. Zmień tagi na właściwie opisujące dodawany bux. Tagi to słowa kluczowe według których czytelnicy będą mogli szybko znaleźć interesujące ich tematy, dodatkowo strony z tagami są indeksowane przez wyszukiwarki, możesz więc liczyć także na coraz to nowych czytelników.
 5. Zgłoś wpis do opinii (moderacji). Dodam go najszybciej jak będę mógł, nie później niż w ciągu 62 godzin.

Zapraszam do obejrzenia szczegółowego instruktażu jak dodać wpis.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Q9DHBCFY13s[/youtube]