NeoBux.com robi furrorę, ponad 2000 osób online

Ten wpis jest 1 z 22 serii Poradnik o NeoBux

Takich wyników jak NeoBux.com chyba nie notuje żaden bux, no może oprócz największego gracza na rynku Bux.to. Dzisiaj przy rejestracji do tego bux’a zerknąłem na licznik użytkowników online, czyli obecnie przebywających na stronie. Wynik 2048 osób przyprawił mnie o dreszcz. Oznacza, to iż program rozwija się bardzo dynamicznie i z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że będzie wypłacał.

Jakie warunki oferuje ten innowacyjny bux? Rewelacyjne, może stąd tak duże zainteresowanie i ogromna promocja tego programu.

Podstawowe informacje

id_card_information.png chart.png wynagrodzenie.png directbonus.png directreferrals.png money2.png date-time.png creditcards.png
Standard 4 gwarantowanełącznie ponad 20 reklam $0.015-0.001 bezpośredni $0.005-0.0005wynajęty $0.01-0.005 brak limitu $2.00 natychmiastowa Neteller, Paypal, Payza
Premium 9 gwarantowanychłącznie ponad 25 reklam $0.02-0.001 bezpośredni $0.01-0.005wynajęty $0.02-0.1 brak limitu $2.00 natychmiastowa Neteller, Paypal, Payza

[note]13 marca 2011 – aktualizacja
Wartość linków zostaje zmieniona w NeoBux z $0.01 na $0.001. Za poleconego otrzymujesz w dalszym ciągu 50% od jego zarobków.[/note]

Płatne linki o wartości $0.001 każdy, czyli standardowe warunki oferowane przez bux’y. Tyle samo dostajesz za każde kliknięcie osoby poleconej przez Ciebie, czyli 100% 50% za zarobki osób poleconych. To jeszcze nie koniec. Dostajesz także prowizję 10% od wydatków na reklamę swoich poleconych. Oznacza, to że jeśli osoba polecona przez Ciebie kupi nawet najtańszą reklamę za $3 (100 kliknięć) otrzymasz prowizję w kwocie $0.30 na swoje konto w programie.

Wypłaty realizowane są na konto w banku internetowym Paypal i Payza już od $2. Kolejna świetna wiadomość. Ale to znowu nie wszystko, wypłaty są realizowane w trybie natychmiastowym (instantly), czyli masz $2, zlecasz wypłatę i w tej samej chwili masz pieniądze na koncie.

To totalna rewolucja w świecie bux’ów. Ja się nawet nie zastanawiałem, zapisałem się i zbieram na wypłatę.

Rejestruję się i zaczynam zarabianie


Program wyróżnia się unikalnym wyglądem, zresztą bardzo atrakcyjnym, co sprawia, że zarabianie staje się jeszcze bardziej przyjemne. Po kliknięciu w powyższy link otworzy się w Twojej przeglądarce strona programu. Znajdujesz na górnej belce menu link Register i klikasz go.

Następnie wypełniasz formularz zapisu zgodnie z poniższymi wskazówkami.
Username: nazwa użytkownika musi zaczynać się od litery, mieć długość 4-14 znaków, litery lub cyfry
Password: hasło składające się z 4-20 znaków, litery i cyfry
Password confirmation: powtórzenie hasła
Email: e-mail
AlertPay Email: e-mail Twojego konta w AlertPay
Birth Year: rok urodzenia, np. 1976
Country: z listy wybierasz Poland
Image Verification: przepisz kod z obrazka antyspamowego

CONTINUE: klikasz dalej

Uwaga! Po kliknięciu CONTINUE otworzy się nowy formularz z polem do aktywacji konta. Nie zamykaj tego okna. Pozostaw je otwarte. Inaczej całą rejestrację będziesz musiał zacząć od początku


Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z NeoBux, gdzie znajdziesz taki fragment:

All you have to do now is copy-paste this code in the registration form:
03D68398F8BFF5C61492615158B0EE7C

Ten długi ciąg znaków jest kodem weryfikacyjnym, który należy skopiować i wkleić w pole w otwartym oknie w przeglądarce internetowej. Tym oknie, którego miałeś nie zamykać. W powyższym przykładzie użyłem swojego kodu, Ty musisz go skopiować ze swojej wiadomości email.
Kod wklejasz w pole Validation code for: tu będzie twój adres e-mail
Image verification: przepisujesz ciąg znaków z obrazka antyspamowego
FINISH REGISTRATION: klikasz i kończysz rejestrację
Teraz możesz się zalogować i zacząć zarabianie pieniędzy. Po zalogowaniu się widzisz dwa kwadraty żółty i zielony. Najważniejsze miejsca to link w górnej belce menu View Advertisements, tutaj są linki reklamowe, za klikanie których będziesz zarabiać. Klikasz link z żółtą gwiazdką, pojawi się czerwona kropka – klikasz tą kropkę – wtedy otworzy się reklamowana strona. Czekasz aż na górze pozioma belka odmierzy czas i zobaczysz napis „Advertisement validated!
$0.01 were credited in your account”
. To oznacza, że reklama została zaliczona a wynagrodzenie dodane do Twojego konta.
Możesz klikać następną reklamę.
Obsługa konta, czyli Twoje dane, kody bannerów do promowania, statystyki zarobków i wypłata znajdują się w menu wywoływanym linkiem z Twoim nickiem (prawy górny róg strony, pod poziomą belką menu). Z ciekawostek można wymienić banner promocyjny, gdzie możesz dodać informacje o swoich aktualnych zarobkach i statystykach NeoBux. Przykład mojego bannera poniżej.

Rejestruję się i zaczynam zarabianie

[poll id=”12″][sniplet rater]

Dowody wypłat

Series NavigationNeoBux wypłaca teraz także na PayPal, także natychmiastowo >>
//baner//

Komentarze

498 komentarzy w “NeoBux.com robi furrorę, ponad 2000 osób online”
  1. xmen1112 pisze:

    Hej a ja mam problem typu że loguję się a kiedy klikam w reklamę to pisze mi coś takiego Content blocked by AdBlock!Part of the content of the advertisement is being blocked by a browser extension. Treść zablokowana przez AdBlock!
    Część treści ogłoszenia jest zablokowane przez rozszerzenie przeglądarki.może mi ktoś powiedzieć jak usunąć ten problem????

  2. xmen1112 pisze:

    Hitmaniak17 dzięki za pomoc pomogło.

Zostaw Komentarz Poniżej

Napisz nam co myślisz lub zadaj pytanie...
jeżeli chcesz, aby było widoczne Twoje zdjęcie wraz z komentarzem, dodaj je na gravatar!