Paid2YouTube.com – Zarabianie przez YouTube

top

Paid2youtube.com jest bardzo ciekawym buxem, na którym zarabiamy oglądając filmy z Youtube (0.00,5$), komentując je (0,10$), oceniając (0,01$) i subskrybując filmy (0,15$).  Na dwie ostatnie opcje można trafić stosunkowo rzadko, jednak często odwiedzając serwis można w co niektóre dni trafić na 2-3 takie okazje  .  Strona buxa oparta jest na skrypcie znanym nam z bux.to.  Nie można wykupić konta premium, za to jest możliwość wynajęcia poleconych.  Ogólnie strona jest przejrzysta i nie ma problemu ze znalezieniem czegokolwiek.  Minimum do wypłaty 10$, które zbiera się dość szybko z racji, iż reklam dziennie może być od 20 do 100 (razem z Cheap Ads, za które dostajemy 0,001$, jednak jest ich bardzo dużo i nie mają timera), czasem zdarza się szansa na subskrypcje, komentarze i oceny (ok. 5-10 dziennie, lecz szybko pojawiają się i znikają), więc jest na czym zarobić.  Wypłaty wysyłane są na konta PayPal w ciągu 30 dni, jednak na ogół nie trwa to dłużej niż 7 dni (a nawet 12 godzin!). Admin wprowadza też innowację, czyli szybkie wypłaty (w dwa dni) bez lub z małym minimum (na razie w fazie beta, tylko dla starych i zaufanych użytkowników) . Reklam (w zależności od wykupujących) jest na ogół od 15 do nawet 100 (rekordowa liczba, jaką udało mi się dostrzec). Najczęściej ich liczba sięga 50 (oczywiście łącznie z cheap ads).*

*Liczby mogą ulec zmianie wraz z upływem czasu – serwis od długiego czasu prężnie się rozwija, zmiany w ilości reklam również są częste, zależy to od kupców.


Podstawowe informacje

id_card_information.png businessman.png businessmen.png money2.png date-time.png chart.png creditcards.png
standard $0.00,5 (Ads)$0.10 (Comment)$0.01 (Ratings)$0.15 (Subscription)

$0.00,1 (Cheap Ads)


$0.005 (Ads)$0.01 (Comment)$0.00,5 (Ratings)$0.10 (Subscription)

0.00,05 (Cheap Ads)

$10.00 (Zwykła Wypłata)$0.01 (Quick Pay w fazie beta) 30 dni (na ogół nie dłużej niż 5 dni)2 dni (Quick Pay) 1-5 (Surf)0-3 (Comment)0-3 (Ratings)0-2 (Subscribe)

20-100 (Cheap Ads)

Paypal

Zaczynam zarabianie z YouTubeRejestracja

Wchodzimy na stronę klikając w link powyżej, po czym w prawym górnym rogu zauważymy Guest [Login|Register], klikamy register i wypełniamy według przykładu:

bezc2a0tytuluNa koniec aktywujemy linkiem, który zostanie przysłany na e-mail bądź wchodzimy bezpośrednio na stronę, jeżeli pojawił nam się takowy komunikat.

Jak zarabiać?

Zarabianie w Paid2youtube jest proste. Po zalogowaniu przed naszymi oczyma pojawi się menu,  wybieramy Surf Videos:

v

Pojawia się lista filmów do wyświetlenia. Klikamy w każdy po kolei, wystarczy, aby pojawił się „ptaszek” co doda nam cent na konto (timer 30 sekund).  Powtarzamy tak z każdym linkiem.

Teraz możemy przejść do komentarzy. Klikamy w Comments w menu:

c

Jeżeli będzie film do skomentowania, wchodzimy w link (nie zapominając zalogować się na YouTube) i komentujemy film, za co otrzymamy 0,10$ .

Teraz czas na subskrypcje.  Klikamy w „Subscribers” , logujemy się na YouTube i po wyświetleniu filmu subskrybujemy na nasz e-mail. Jest to najrzadsza opcja zarabiania, jednak 0.15$ to już coś.

sNową opcją jest zarabianie przez Cheap Ads.  Są to małe reklamy, warte 1/10 centa, bez timera, jest ich ogrom, więc trzeba trochę poklikać.  Jednak wystarczy chwila i akceptuję nam kliknięcie a my możemy przejść oglądać dalej.  Warto też poruszyć temat oceniania – wygląda to tak jak zwykłe oglądanie filmiku (timer 15s), w tym, że musimy kliknąć youtube’owy „kciuk w górę”. Otrzymujemy za to 1 cent.  Wszystko jest ubrane w interfejs identyczny z poprzednimi opcjami zarabiania.

Ulepszone konto (Premium)

Paid2youtube.com nie oferuje możliwości zakupu konta premium.

Kupno i wynajem poleconych

Poleconych można wynajmować w paczkach 5 (6,95$), 100(89.95$)  i 500 (429.00$) refów.

Na co zwrócić uwagę?

Na początek otrzymujemy 0,05$, nie można wypłacać na Alertpay. Restart klików co 24 godziny . Warto zaglądać na stronę parę razy dziennie gdyż mogą pojawiać się możliwości komentowania i subskrypcji, które mają na ogól krótki termin (ok. 500 klików), oraz nowe filmy do wyklikania. W fazie testów jest opcja Quick Surf, która daje nam opcję zarabiania przez przebywanie na danych stronach. Jednak jest dopiero w budowie, więc nie będę przytaczał, na czym polega. A nowy system wypłat, który (możliwe) pojawi się niedługo, pozwoli na szybkie i bezpieczne wypłacanie z małym lub brakiem (!) minimum. Więc nic tylko klikać i czekać na dostęp to tej świetnej opcji.

Zaczynam zarabianie z YouTube

Dowody wypłat

[sniplet rater]

//baner//

Komentarze

151 komentarzy w “Paid2YouTube.com – Zarabianie przez YouTube”
 1. Remek pisze:

  Jak to jest z tym przelicznikiem za surf?
  10000 = 3 dolce, tak?
  Bo widzę, że jak tylko pojawi sie napis „masz 25 punktów’ to należy to zrobić – potem jakoś nie wchodzą. Po dodaniu od nowa strat surf.

 2. cysiek18 pisze:

  jak z kasa od nich>>

  • nedar3 pisze:

   No tak jak widać, wypłacają, najpóźniej po 30 dniach od zlecenia wypłaty. Dla stałych klikaczy dodają opcję QuickPay, wypłaty bez minimum 😉

 3. cysiek18 pisze:

  jak z wyplatami ??

 4. cysiek18 pisze:

  zamiast wyplaty dostalem bana

  • nedar3 pisze:

   No cóż, najwyraźniej złamałeś regulamin. Bo inaczej byś go nie dostał. Może program do automatycznego klikania reklam, inne konto, albo nie wiem. Napisz na forum jak nie wiesz za co.

 5. Pawcio2015 pisze:

  A może ktoś mi wyjaśnić dlaczego nie mam reklam w Surf Videos | Comment | Subscribe | Ratings a wypiero co się zajestrowałem i nic nie mogę zarabiać i nie ma wogóle nigdzie reklam ani nic do skomentowania ;/

 6. dawid170178 pisze:

  Mi się udało kilka trafić ale trzeba mieć naprawdę szczęście na stronę zaglądam czasami jak mi się o niej przypomni 🙂 i już uciułełem 2 $

 7. Kabanos pisze:

  Wygląda to na kolejny badziew, który nie jest warty zachodu, czy szczególnie rachunku za prąd, który potem będziemy musieli zapłacić. No, chyba, że będą się w to bawić dzieciaki, którym nie szkoda marnować czasu dla tych paru żałosnych centów. Czy naprawdę nie ma w internecie godnego zaufania źródła sensownych zarobków? Tylko wyzysk skierowany do desperatów?

 8. seb pisze:

  właściciel buxa jest niepoażny jak nazbieracie do wypłatyi ja zlecicie to po kilku dniach cofnie wam balance o 0,50 i tak kilka razy 0 kontaktu z adminem parodia nie bux, po kilku probach kontaktu dostałem bana nie wiadomo za co i maila ze nie beda wysłuchiwać co mam do powiedzeia bo to oni maja racje …

 9. seb pisze:

  naprawde szkoda :/ tyle czasu był dobrym buxem :/

 10. Krzysztof pisze:

  nie opłacalne wcale dziennie mozna zarobic najwyzej 0.15$… bez komentowania i subskrypcji a wciągu 3 dni takiej opcji nie spotkałem wchodząc kilkanascie razy na strone wiec … dno

 11. Jurek pisze:

  nie płacą !!! Jest to oszustwo !!!

 12. nedar3 pisze:

  Witam, piszę jako autor artykułu, powróciłem do tego buxa po dłuższej przerwie, miałem na koncie 11$, zleciłem wypłatę i o niej potem zapomniałem, po 1,5 miesiąca wypłata doszła, ale niestety zauważyłem to po paru miesiącach i Paypal ją cofnął. Teraz mam 6$ i postaram się już nie zapomnieć i umieścić dowód po wypłacie : )

  Poza tym na forum P2YT pokazane jest sporo świeżych dowodów wypłat, a na stronie pojawia się coraz więcej reklam (ostatnio było 20, to 0,10$ na dzień) tak więc po tych 5 latach bux nadal dobrze się trzyma : )

  • mirek321 pisze:

   odradzam klikanie tam
   stronka nie płaci :(. Wypłatę zleciłem 15.12.2014 a status ciągle: Pending
   mimo że powinni wypłacić max do 30 dni
   [guote]Payment Requested!
   Usually we pay within 7 days, but it can take up to 30 days if we are busy.[/guote]
   reklam dużo bo użytkownicy przeznaczają zarobki na reklamę, gdyż wiedzą że kasy i tak nie dostaną. A klikać po to żeby reklamować się na SCAMie to marny pomysł.
   W Payment Proof ostatnie dowody wypłat są z 25.12.2014
   Skoro nedar3 dostałeś wypłatę, a później PayPal zwrócił tą wypłatę nadawcy, to znacz że paid2youtube.com zażądał zwrotu zapłaty.
   proszę zmienić prefix na POD LUPĄ, choć wszystko wskazuje że zleconej wypłaty już nie dostanę 🙁

   • nedar3 pisze:

    Ja wtedy dostałem po około 2 miesiącach, więc wystarczy poczekać, może trochę zwlekają ale płacą. Tylko nie zapomnij o tym, bo Ci cofnie Paypal wypłatę jak kiedyś mi (też myślałem że już nie wypłacą a wypłacili, tylko później)

    • mirek321 pisze:

     nie kojarzę aby trzeba był potwierdzać otrzymane wypłaty od nich. Ostatnią wypłatę od nich miałem w kwietniu 2014 więc mogę nie pamiętać 😉
     fajnie by było dostać te 10$ 🙂
     poczekamy, zobaczymy 😉

   • nedar3 pisze:

    P.S. P2YT nie zażądało zwrotu, tylko trzeba było potwierdzić odbiór, miałem tak za każdym razem jak odbierałem od nich wypłatę : )

Zostaw Komentarz Poniżej

Napisz nam co myślisz lub zadaj pytanie...
jeżeli chcesz, aby było widoczne Twoje zdjęcie wraz z komentarzem, dodaj je na gravatar!